Rolety rzymskie Kraków - KRAKŻAL

Rolety rzymskie Kraków

Coraz popularniejsze rolety rzymskie Kraków znajdują szerokie zastosowanie w nowoczesnych pomieszczeniach. Produkt ten idealnie sprawdzi się niestandardowych aranżacjach wnętrz. Do jego zalet z pewnością należy możliwość zamontowania do ściany, sufitu lub wnęki okiennej. Rolety rzymskie cechują się także prostym sterowaniem ręcznym lub elektrycznym.

Roleta rzymska LONETA

Proponowane przez firmę Krakżal rolety rzymskie to w szczególności ponadprzeciętna elegancja połączona z estetyką. Ten rodzaj rolet przykręcany jest do ściany lub sufitu. Tkanina, z której został stworzony jest wytrzymały i łatwy w czyszczeniu. Rolety rzymskie podnoszone są i opuszczane dzięki specjalnemu mechanizmowi operacyjnemu z łańcuszkiem. To idealne rozwiązanie dla wszystkich wymagających.

Roleta rzymska LONETA PS przykręcana jest do ściany lub sufitu. Dzięki możliwości zamontowania napędu elektrycznego roleta jest jeszcze bardziej funkcjonalna. Tkanina rolety rzymskiej LONETA PS dostępna jest w odmianie nieprzeziernej oraz transparentnej.

Rodzaj dostępnych tkanin: nieprzezierne (14 kolorów), transparentne (2 kolory)

Roleta zaprezentowana obok:
wymiary 130 cm x 180 cm
tkanina z grupy nieprzeziernych
elementy białe

Roleta Rzymska

Zobacz dostępne warianty kolorystyczne

Wszystkie nasze produkty są tworzone z najwyższej jakości materiałów. Sprawdź poniższe zestawienie i przekonaj się sam jak szeroki wachlarz produktów w różnych wzorach i kolorach oferujemy.