Krakzal Kraków Kraków Krakzal

KRAKŻAL PRODUKTY

ZOBACZ »

SERWIS ROLET KRAKÓW I OKOLICA


Naprawa rolet marki Krakżal

Krakżal to firma działająca z powodzeniem na rynku osłon okiennych już przeszło 28 lat. Salon Osłon Okiennych zlokalizowany blisko centrum miasta Kraków (Wola Justowska, ul.Królowej Jadwigi 133) to autoryzowany sprzedawca marki, świadczący poza samą sprzedażą również serwis rolet oraz innych typów osłon okiennych z oferty marki Krakżal. Naprawa rolet wykonywana jest przez wyszkolonych pracowników, którzy doskonale znają wszystkie produkty producenta, dzięki czemu naprawa przebiega szybko i bardzo sprawnie.

 

Serwis rolet – gwarancyjny i pogwarancyjny

Zapewniamy zarówno serwis gwarancyjny jak również naprawy pogwarancyjne. Mogą Państwo zamówić u nas serwis rolet oraz innych rodzajów osłon okiennych. Konserwację osłon okiennych wykonujemy bardzo dokładnie i rzetelnie, zaś przeprowadzana przez nas naprawa może dotyczyć, w zależności od zachodzącej potrzeby, kompletnych systemów osłon okiennych bądź być ograniczona do wymiany lub naprawy tylko i wyłącznie pojedynczych elementów jak przelotka, ślizgacz, taśma, łańcuszek, ramię, nawijarka lub tkanina. Możliwa jest również naprawa silnika, a także serwis sterownika czy pilota. Naprawa rolet i innych produktów jak żaluzje czy markizy świadczona jest na całym obszarze miasta Kraków i pobliskich terenów.

 

Naprawa rolet – od czego zależą koszty

Wszelkie koszty serwisu uzależnione są od stopnia uszkodzenia, rodzaju uszkodzenia oraz typu uszkodzonego sprzętu. Wynika to z tego, iż wszystkie poszczególne części różnych osłon mają zróżnicowane ceny. Oczywiście już w trakcie rozmowy telefonicznej z klientem staramy się oszacować w przybliżeniu koszt naprawy jak również podać najszybszy możliwy termin oraz czas naprawy, aczkolwiek finalne koszty serwisu i czas wykonania naprawy podamy Państwu dopiero w momencie dokonania oględzin i zdiagnozowania dokładnej usterki oraz określenia elementów niezbędnych do wymiany przez skierowanego do Państwa serwisanta.

 

Jak zamówić serwis rolet

Serwis rolet mogą Państwo zamówić dzwoniąc pod poniższe numery telefoniczne:
T: 12 252 07 41
M: 692 025 450
pisząc na poniższy adres mailowy, zostawiając nam swoje dane do kontaktu z Państwem:
E-mail: wola@krakzal.pl
odwiedzając nasz Salon Osłon Okiennych w Krakowie:
Salon: ul. Królowej Jadwigi 133, Kraków